پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵
کد خبر82773

آیین اختتامیه مسابقات ورزشی جام رمضان برگزار شد

اختتامیه جام رمضان

آیین اختتامیه مسابقات جام رمضان شهرداری تبریز شامگاه امروز با حضور شهردار تبریز، رئیس کمیسیون گردشگری، سرمایه‌گذاری و بهبود فضای کسب و کار، سخنگوی شورای اسلامی شهر، معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و جمعی از پیشکسوتان ورزشی استان در مجموعه ورزشی شهید توانا برگزار شد.

به گزارش شهریار، آیین اختتامیه مسابقات ورزشی جام رمضان با حضور یعقوب هوشیار، حجت‌الاسلام سید کاظم زعفرانچی‌لر، یاسین بجانی، محمد علیپور و جمعی از پیشکسوتان ورزشی استان و شهر تبریز برگزار شده و از تیم‌های برتر این مسابقات تجلیل به عمل آمد.  

مسابقات ورزشی جام رمضان شهرداری تبریز در سه رشته ورزشی فوتسال، والیبال با حضور ۲۱۰۰ ورزشکار  در ۹ سالن ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد که عصر امروز با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.  

مسابقات فوتسال این رقابت‌ها با حضور ۱۲۰ تیم در ۶ رده سنی برگزار و قهرمانان دو رده سنی نونهالان، نوجوانان مشخص شده است. دیدارهای فینال سایر رده‌ها نیز پیش از مراسم اختتامیه در مجموعه شهید توانا برگزار می‌شود. مسابقات والیبال این رقابت‌ها نیز با حضور ۲۴ تیم در ۲ رده سنی برگزار و با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسید.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 6 =