پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
کد خبر82723

شهردار تبریز:
مجموعه ورزشی و استخر ستارخان تکمیل می‌شود

استخر ستارخان

شهردار تبریز گفت: مجموعه تفریحی ورزشی و استخر ستارخان به عنوان پروژه‌ای نیمه راکد در شهرداری منطقه ۴ تکمیل و تحویل شهروندان داده می‌شود.

به گزارش شهریار، یعقوب هوشیار صبح امروز در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۴ در قالب قرار خدمت، اظهار کرد: مجموعه تفریحی ورزشی ستارخان در بودجه امسال شهرداری تبریز ردیف بودجه مشخصی دارد که تلاش داریم با تحقق آن شاهد بهره‌برداری این مجموعه باشیم.

وی افزود: این مجموعه دارای اسکلت فلزی بوده و شامل استخر سرپوشیده در ابعاد ۶۰ در ۴۸ متر، سونا، جکوزی و سالن های بدنسازی است که با اعتباری بالغ بر ۵۱ میلیارد ریال با بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

شهردار تبریز تصریح کرد: ساخت مجموعه ورزشی از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۴ برای حاشیه شهر غرب تبریز است که با جدیت پیگیر اجرای آن در سال جاری هستیم.

وی اضافه کرد: تلاش داریم مجموعه‌های ورزشی و تفریحی را در مناطق کم‌برخوردار شهر تقویت کنیم تا همه شهروندان به صوررت یکسان از امکانات شهری بهره‌مند شوند.

عملیات احداث مجموعه ورزشی استخر سرپوشیده ستارخان در زمینی به مساحت ۱۴۰۰ متر مربع و با اعتبار اولیه ۵۱ میلیارد ریال اجرا می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 15 =