سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
کد خبر82626

تشدید بازرسی‌ها از واحدهای نانوایی در آذربایجان‌شرقی با ۴۵ اکیپ مشترک

نانوایی

مدیر بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی از تشدید بازرسی‌ها از واحدهای نانوایی در استان با کمک ۴۵ اکیپ مشترک خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از ایسنا، حسین غریب در حاشیه برگزاری مانور سراسری بازرسی و تشدید نظارت بر نانوایی‌های استان در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: همزمان با برگزاری مانور سراسری تشدید نظارت بر نانوایی‌ها در سطح کشور، با حضور ۴۵ اکیپ مشترک از بازرسان و کارشناسان جهاد کشاورزی، پلیس امنیت اقتصادی ناجا، تعزیرات حکومتی و کارگروه آرد و نان استان، بازرسی‌ها به صورت مستمر در دو شیفت صبح و عصر در قالب تیم‌های بازرسی سه نفره اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: نظارت و بازرسی‌ها به صورت مستمر و روزانه از نانوایی‌ها انجام و با متخلفان و اخلالگران حوزه آرد و نان برخورد قاطع قانونی انجام خواهد شد.

غریب با بیان اینکه نظارت بر نانوایی‌های این استان برای پیشگیری از تخلفاتی مانند کم‌فروشی و گران‌فروشی تشدید شده است، اظهار کرد: قیمت آرد نانوایی‌ها هیچگونه تغییری نداشته و با هرگونه افزایش قیمت نان برخورد می‌شود.

وی اضافه کرد: طرح ویژه نظارت بر نانوایی‌ها به شدت افزایش یافته و رعایت بهداشت فردی و محیط، کیفیت، وزن و رعایت نرخ‌های مصوب توسط متصدیان نانوایی‌ها مورد ارزیابی بازرسان قرار می‌گیرد.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده موارد تخلف شامل کم‌فروشی یا گران‌فروشی، مراتب را از طریق شماره تماس ۱۲۴ به بازرسان واحد بازرسی و نظارت اطلاع دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =