سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
کد خبر71105

مدیرعامل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز خبر داد:
آموزش علمی حرفه قصابی در کشتارگاه تبریز

کریم قدرتی

مدیرعامل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز از برگزاری آموزش علمی حرفه قضابی در این کشتارگاه خبر داد.

به گزارش شهریار، کریم قدرتی گفت: تفاهم نامه همکاری بین کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز  و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی منعقد شده است.

کریم قدرتی افزود: این تفاهم نامه همکاری به منظور تقویت و توسعه همکاری های متقابل آموزشی و افزایش مشارکت طرفین و کمک به ارتقای کیفیت حرفه های مرتبط، سطح کیفی آموزش های فنی و تخصصی منابع انسانی در مهارت های نوین و راهبردی مورد نیاز منقعد شد.

وی اظهار داشت: اتحادیه قصابان یک پای دیگر تفاهم نامه بوده و این تفاهم نامه با استقبال این اتحادیه نیز روبرو شده است و پیش بینی می شود هر چه زودتر عملیاتی گردد.

 قدرتی اضافه کرد: در این تفاهم نامه ضمن ایجاد زمینه های لازم برای توسعه آموزش های مهارتی حضوری، برای علاقمندان آزاد و کارکنان کشتارگاه از سوی سازمان فنی و حرفه ای، مفادی در خصوص همکاری در  زمینه استفاده از  فضا و امکانات آموزشی و پشتیبانی جهت برگزاری  دوره های آموزشی  پیش بینی شده است.

مدیرعامل کشتارگاه تبریز تاکید کرد: پیش بینی هایی در خصوص همکاری در زمینه صدور گواهینامه توسط سازمان فنی و حرفه ای و جهت دوره های آموزشی مشترک پس از قبولی شرکت کنندگان و بر اساس مقررات این دو ارگان آموزشی در نظر گرفته شده است.

 وی در خصوص توانمندی های مجموعه کشتارگاه در این همکاری گفت: کشتارگاه از ظرفیتهای نرم افزاری و سخت افزاری بالایی برخوردار است به همین دلیل  قصد داریم با امضای این تفاهم نامه حرفه قصابی را به صورت علمی و عملی به علاقمندان این حرفه آموزش دهیم.

وی تاکید کرد: برای اجرای این تفاهم نامه از تمامی ظرفیتهای موجود اداره کل آموزش فنی حرفه ای، اتحادیه قصابان و سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز استفاده خواهد شد.

 قدرتی اذعان داشت: به داوطلبان شرکت در این کلاسها علاوه بر آموزش کامل و تخصصی انواع مهارتهای قصابی و رشته های مرتبط با آن، مسائل پزشکی، شرعی و بهداشتی ذبح را نیز آموزش داده خواهد شد.

شایان ذکر است: به قبول شدگان، گواهینامه رسمی از طرف اداره کل آموزش فنی حرفه ای استان اعطا خواهد شد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محتوای دوره و ثبت‌نام به آدرس  https://ish.tabriz.ir  مراجعه یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

شماره تماس: ۳۱۰۸۲۴۲

آدرس:تبریز-جاده آذرشهر-بعد از پلیس راه-کیلومتر

۷جاده پیاذر-بعد از روستای تازه کند نرسیده به روستای ساتلو

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =