شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
کد خبر71020

تجلیل شهردار تبریز از رانندگان منتخب رژه خودرویی ۲۲ بهمن/
ایرج شهین باهر: امروز شعار استقلال و آزادی به معنای واقعی در مملکت ما محقق شده است

شهردار

رانندگان خودروها و موتور سیکلت های منتخب رژه خودرویی ۲۲ بهمن امسال از سوی شهرداری تبریز و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش شهریار، این مراسم با حضور ایرج شهین باهر شهردار تبریز و حجت الاسلام برگی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار و از ۲۲ نفر از رانندگان خودروها و راکبان موتور سیکلت های شرکت کننده در رژه خودرویی ۲۲ بهمن امسال تجلیل شد.
شهردار تبریز در این مراسم با اشاره به حضور پرشور مردم در رژه خودرویی ۲۲ بهمن امسال، اظهار کرد:  نکته جالب توجه و ویژگی خاص رژه خودرویی مراسم ۲۲ بهمن امسال، مردمی بودن این رژه بود، چرا که مردم با علاقه و به شکل زیبا خودروهای خود را تزئین کرده و در این رژه حضور پیدا کرده بودند و ما هم مناسب دیدیم با مشارکت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، از تعدادی از این عزیزان قدردانی کنیم.
او با اشاره به برکات نظام و انقلاب اسلامی در زندگی مردم، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و با گذشت ۴۲ سال، امروز شعار استقلال و آزادی به معنای واقعی در مملکت ما محقق شده است و مردم می توانند در فضایی باز و آزاد حرف خود را به مسئولان بزنند.
شهردار تبریز عنوان کرد: با وجود مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، اما همه ما با گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب، همچنان پای نظام و پشت سر رهبری ایستاده ایم تا به لطف پروردگار، این انقلاب را به دست آقا امام زمان (عج) برسانیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 14 =