پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
کد خبر70120

در فرهنگسراهای منطقه ۱ تبریز برگزار می شود؛
آموزش‌های شهروندی با هدف امیدبخشی و مقابله با مشکلات

منطقه یک

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی شهرداری منطقه ۱ تبریز از هدف گذاری آموزشهای شهروندی به منظور امیدبخشی و مقابله با مشکلات در جهت بهینه سازی زندگی شهروندان خبر داد.

به گزارش شهریار،  رامین راستی اعلام داشت: عصرجدید، رویدادهای نو، پدیده های عجیب و سریع در گسترش شهرنشینی، مسائل و مشکلات خاص زندگی شهری، بیش از بیش ضرورت توجه همه جانبه به راهبردهای سودمند برای بهینه سازی زندگی ساکنان شهرها را لازم ساخته است که در این میان برنامه های فرهنگی و هنری و آموزشهای لازم در این خصوص می تواند به مدیریت صحیح خانواده ها، ایمنی روحی و جسمی آنان، برنامه ریزی کامل زندگی آرام و هدفمند و مؤثر کمک شایان کند.

وی گفت: بر همین اساس در فرهنگسرای شهید بهشتی و از طریق فضاهای مجازی تمامی مربیان فرهنگی منطقه یک جهت رسیدن به این اهداف، در حوزۀ آموزش های خود سعی نموده اند با رویکرد شهروند محور و آموزش های شهروندی در جهت توانمندسازی، امیدبخشی و مواجه و حل مشکلات اقدامات ویژه ای انجام دهند که بالغ برصدها مورد در طول ماه می باشد.

مدیر فرهنگی منطقه یک گفت: این اقدامات هدف اصلی منطقه بوده و شهردار منطقه نیز بر این امر تاکید داشته اند تا بتوان با آموزش های لازم فعالیت های دو سویه و اثر گذاری را در شهر شاهد باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 2 =