پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
کد خبر68809

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ تبریز خبر داد:
آماده‌باش نیروهای خدمات شهری تبریز در پی پیش‌بینی بارش باران و برف

آماده‌باش نیروهای خدمات شهری تبریز در پی پیش‌بینی بارش باران و برف

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ تبریز از آماده باش‌نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ تبریز و همچنین ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین این منطقه در پی گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش ها و نزول رحمت الهی خبر داد.

به گزارش شهریار، علی دهقانی با اعلام این مطلب افزود: به دنبال پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش باران و برف، نیروهای خدمات شهری و تمام ماسین آلات سنگین و نیمه سنگین این منطقه به صورت آماده باش در نقاط حساس منطقه مستقر شدند.

وی افزود: علی رغم بارش باران در روزهای گذشته مشکل خاصی در سطح حوزه به وجود نیامد با این حال نیروهای خدمات شهری با اولویت استقرار در نقاط حساسی مانند زیرگذرها و محل های پر رفت آمد به صورت آماده باش در این مکان ها حضور دارند.   

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: اتخاذ تصمیمات و تمهیدات لازم در خصوص مواجه با بارش باران  و برف و رفع آبگرفتگی های احتمالی همواره مورد توجه معاونت خدمات شهری بوده است و در این راستا نیروهای خدمات شهری منطقه ۳ تبربز در مواقع بارش با حضور میدانی در سطح شهر به دنبال رفع سریع مشکلات ناشی از بارش ها هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 13 =