پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
کد خبر68799

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۸ خبر داد:
آماده باش عوامل خدمات شهری منطقه ۸ برای مقابله با خطرات احتمالی بارش برف

8

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۸ تبریز از آماده باش عوامل خدماتی منطقه هشت برای پیشگیری از خطرات احتمالی بارش برف در منطقه خبر داد.

به گزارش شهریار، یداله ابراهیم پوربا اعلام این خبر گفت: بر اساس پیش بینی های اداره کل محترم هواشناسی استان،  با ورود سامانه هوای سرد و بارش برف، احتمال بروز برخی مشکلات در سطح شهر و عمدتا در زمینه تردد شهروندان وجود دارد.

وی افزود: در همین راستا، معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه ۸ تبریز، از چند روز قبل تمهیدات ویژه ای را برای مقابله با وضعیت ذکر شده اتخاذ کرده است.

معاون خدمات شهری  منطقه ۸، در تشریح این برنامه ها، اظهار داشت: روال سال های قبل دربرف زدایی و رفع یخ زدگی در معابر سطح شهر، بر مبنای نمک پاشی در خیابان ها و محلات بود که با توجه به تخریب محیط زیست و فضاهای سبز شهری در این روش، بنا بر کاهش مصرف میزان نمک در برف و یخ زدایی نهاده شده است.

وی، با تاکید بر این که مشارکت و همراهی شهروندان، در این زمینه نیز، می تواند راهگشا باشد، اذعان کرد: در هر برنامه ای که با مشارکت جدی شهروندان همراه باشد، میزان موفقیت بسیار بالا خواهدبود؛ به همین دلیل، امیدواریم در این مورد نیز، شهروندان عزیز و فهیم با همکاری خود، ما را در ارائه خدمات به آنان، یاری کنند.


 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 8 =