پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
کد خبر68788

قدردانی اتحادیه بارفروشان تبریز به سبب تمهیدات بهداشتی و خدماتی در میدان میوه و تره بار

تشکر و قدردانی اتحادیه بارفروشان از مدیرعامل سازمان

در پی اقدامات متعدد بهداشتی و خدماتی سازمان در میدان بزرگ میوه و تره بار تبریز از جمله رسیدگی به بهداشت محیط، ترمیم آسفالت سطح معابر و تعویض کلیه باکس های زباله و ترمیم آسفالت میدان،   اتحادیه بارفروشان تبریز با نصب بنر در ورودی میدان بزرگ میوه و تره بار از مدیرعامل و پرسنل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش شهریار، مدیرعامل سازمان میادین شهرداری تبریز گفت: سازمان خود را موظف و مقید به تمامی اقدامات و عملیات بهداشتی و خدماتی می داند و در خدمتگزاری به شهروندان افتخار می کنیم.

ابراهیم محمدی ضمن تشکر از حسن توجه و ابراز قدردانی اتحادیه بارفروشان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب می فرماید: "نظام اسلامی خود را به رعایت کرامت و عزت و شرف مردم متعهد می داند و به همین لحاظ رفع محرومیت ها و برخوردار شدن ملت از زندگی مناسب مادی و معنوی را وظیفه سنگین خود قرار داده است. "


از شروع بیماری کرونا در کشور و مشاهده آن در شهر تبریز سازمان با تمام قوا نسبت به پیشگیری های لازم و ضروری در میادین تحت نظارت اقدام کرده و همچنین با نصب بنر اطلاع رسانی های لازم را به موقع انجام داده است.

در خصوص بهداشت محیط نیز، نظافت عمومی و پاکسازی اساسی میدان در این ایام صورت گرفته است که در این راستا پاکسازی اساسی و افزایش باکس های زباله و تعمیر آنها جهت دسترسی آسان اصناف از دیگر اقدامات سازمان بوده است، همچنین جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، با نصب دستگاه مکانیزه شستشو و ضدعفونی خودرو در درب ورودی و استقرار اکیپ تب سنجی و غربالگری و نیز هشدارهای لسانی افراد را ملزم به استفاده از ماسک در داخل میدان کرده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 5 =