پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
کد خبر68777

بررسی سازوکارهای هماهنگی شهرداری با پلیس راهور در انجام پروژه‌های حمل و نقل و ترافیک شهری

d,stdیوسفی

نشست مشترک معاون حمل و نقل شهرداری تبریز و شهرداران مناطق ۱ و ۵ با روسای پلیس راهور استان و شهرستان تبریز برگزار شد.

به گزارش  شهریار، در این نشست که به منظور بررسی چگونگی هماهنگی شهرداری با پلیس راهور در انجام پروژه‌های حمل و نقل و ترافیک شهری برگزار می‌شد یوسفی معاون حمل و نقل شهرداری تبریز همکاری پلیس راهور با شهرداری تبریز را خوب و مفید ارزیابی کرد و گفت: این همکاری باید به منظور افزایش ایمنی شهروندان و تسهیل در عبور و مرور بیشتر و کارشناسی تر شود.

 وی ادامه داد: برای جلوگیری از بروز بعضی حوادث ناشی از انجام کارهای ترافیکی از جمله نصب گاردریل، نیوجرسی و سایر تجهیزات ترافیکی، بهتر است از نظرات و راهنمایی‌های کارشناسان پلیس راهور استفاده شود.

معاون حمل و نقل شهرداری تبریز همچنین با اشاره به فوت یکی از  کارگران خدماتی شهرداری تبریز  افزود: ایمنی و حفظ جان کارگران شهرداری برای ما از هر چیزی مهمتر هست  و در این خصوص بایستی با همکاری و همفکری پلیس محترم راهور راهکارهای اساسی صورت گیرد.

سرهنگ منفرد رییس پلیس راهور استان نیز ضمن تشکر از همکاریهای  شهرداری تبریز با پلیس راهور گفت: با توجه به عابر محور بودن قانون راهنمایی رانندگی، استفاده از نظرات کارشناسی پلیس راهور در نصب تجهیزات ترافیکی موجب کاهش تصادفات و تلفات جانی ناشی از آن خواهد بود.

در این نشست همچنین چگونگی احداث پل عابر پیاده در مسیر تبادل امام علی به سمت تهران و همچنین ایجاد دوربرگردان و یا احداث زیر گذر در روبروی کرکج مورد بررسی قرار گرفت.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =