دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
کد خبر68685

مدیرکل حراست شهرداری تبریز:
ولایت‌مداری، احساس مسئولیت و تعهد بارزترین ویژگی بسیجیان

اسماعیل فتحیان

مدیرکل حراست شهرداری تبریز گفت: حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبوده و در تمام دوران حیات پربرکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است.

به گزارش شهریار، اسماعیل فتحیان با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج در تمامی عرصه‌های علمی، فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی همواره الگو و پیشگام بوده است.

فتحیان با اشاره به نقش آفرینی بسیج در مبارزه با بیماری کرونا، افزود: در چنین شرایط بحرانی که تمامی دنیا با این ویروس منحوس دست و پنجه نرم می‌کند، بسیجیان گمنام کشور عزیزمان در همه عرصه‌ها اعم از سمپاشی، کمک‌های مردمی و حتی حضور در بیمارستان‌ها در کنار مدافعین سلامت پای کار هستند.

او ادامه داد: ولایت مداری، احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین نحو، وحدت و همدلی مردم ایران را در برابر دفاع از میهن اسلامی به ظهور رسانده‌اند.

مدیرکل حراست شهرداری تبریز با تاکید بر اینکه بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است، گفت: این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز به زیبایی متجلی شده است که می گویند: «بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس، میان افراد ملت است. همه میدان هایی که بسیج در آن حضور پیدا کرده است، میدان های ملی است؛ میدان های مربوط به همت ملت - مثل میدان دفاع مقدّس، میدان سازندگی و خدمات عمومی است. هیچ‌وقت کشور، از یک مجموعه عظیمی که از بهترین فرزندان کشور و با این خصوصیات تشکیل شده است، بی‌نیاز نیست.»

فتحیان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و سرافراز بسیجی، خاطرنشان کرد: فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان به ویژه بسیجیان و رزمندگان مخلص شهرداری تبریز و خانواده‌های بزرگوار شهدا، ایثارگران و جانبازان غیور تبریک عرض می‌کنم و سلامتی و عزت روز افزون همه سلحشوران و غیور مردان جان بر کف را از درگاه خداوند سبحان خواستارم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 6 =