جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۳
کد خبر68581

طرح یارانه خرید کتاب، مشوقی مناسب برای تشویق شهروندان به کتابخوانی است

طرح یارانه خرید کتاب، مشوقی مناسب برای تشویق شهروندان به کتابخوانی است

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز طرح یارانه خرید کتاب را مشوقی مناسب برای تشویق شهروندان به کتابخوانی دانست.

به گزارش شهریار، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی در دیداری که از کتاب‌فروشی‌های شایسته و دهخدا، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی داشت، خاطرنشان کرد: در حال بررسی طرح یارانه حمایت از کتاب‌فروشی‌ها هستیم و در صورت تصویب این طرح، زمینه‌ای فراهم خواهد شد که شهروندان با مراجعه به کتابفروشی‌ها از طرح حمایتی شهرداری تبریز در این زمینه بهره مند شوند.

وی افزود: شهرداری تبریز امیدوار است این طرح را به زودی به مرحله اجرا بگذارد و شهروندان را در ضیافت کتاب در همه ماه‌های سال سهیم نماید.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون، عمده فعالیت‌هایمان متمرکز بر موضوع کتاب بوده و تلاش می‌کنیم که این روند را در همراهی دلگرم‌کننده با کتاب‌فروش‌های تبریزی ادامه دهیم و به آن ثمر بخشیم.

وی اظهار داشت: کتاب‌فروشی‌ها، سرمنشأ انتقال تجارب دانایی و معرفتند و باید آن‌ها را پاسداشت و از حضور آن‌ها که با همه مشکلات موجود، در بازار این کار حضور مؤثر دارند، قدردانی کرد.


  

لازم به ذکر است، این دیدارهای جداگانه، با طرح ایده‌ها و پیشنهادهایی از سوی مدیران کتاب‌فروشی‌ها و بررسی وضعیت استقبال مردم و شهروندان از طرح پائیزانه کتاب دنبال شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 1 =