پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
کد خبر68568

بازدید از پروژه اتوبان تبریز - سهند و بررسی مشکلات پروژه

بازدید از پروژه اتوبان تبریز - سهند و بررسی مشکلات پروژه

شهردار منطقه هفت تبریز به همراه معاونان و مدیران منطقه از پروژه اتوبان تبریز – سهند بازدید کرده و طی آن مشکلات این پروژه از نزدیک و به صورت میدانی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شهریار، محمدعلی سلیمی در این بازدید لوپ اتوبان تبریز سهند به شهرک اندیشه، اتصال پل شهرک شهید مدنی به جاده جدید و شهرک صدرا مورد بررسی قرار گرفتند.

در این بازدید شهردار منطقه بر احداث کانال های آبهای سطحی تاکید کرده و عدم پیش بینی کانال در این مسیر را تهدیدی برای مدیریت آبهای سطحی در منطقه عنوان کرد.

وی عدم اتصال شهرک شهید مدنی را نیز یکی از مشکلات این پروژه عنوان کرد که راه اتصالی و کانال های آب های سطحی این مسیر آسایش ساکنان این منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد و ضروریست در خصوص آن تصمیمات لازم اتخاذ و عملیاتی شوند.

سلیمی یادآور شد: بهره برداری پروژه اتوبان تبریز سهند یکی از مطالبات به حق شهروندان طی سال های اخیر بوده که می تواند بخشی از راه های ارتباطی و مشکلات شهروندان را کاهش دهد اما این پروژه برای ارتباط با جنوب غرب تبریز نیازمند تامین الزاماتی است که بدون انجام آنها می تواند مشکلات بیشتری را به این منطقه تحمیل کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 12 =