شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
کد خبر67977

پیام رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در پی درگذشت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی

محمد محمدپور

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، به مناسبت درگذشت محمد محمدپور، پیامی صادر کرد.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، متن کامل این پیام بدین شرح است:


انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت دکتر محمد محمدپور، بی تردید یکی از بدترین اخباری بود که می توانست در این روزگار، برای  جامعه فرهنگی و هنری تبریز رخ دهد.
مردی نجیب، خوشنام، متعهد، اهل ذوق و پرورده تربیتی اصیل که در کنار همه مسئولیت های اداری و حقوقی اش، سنگ صبوری امین برای همه هنرمندان بود و هرگز غره به کسوت مدیریتی خود نشد و کوشید از همه اعتبار حقیقی وحقوقی اش برای پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری استان بهره ببرد.
افزون بر این، او برادری صبور و درد آشنا برای اینجانب نیز بود که در گذرگاه های سخت و روزهای پربرکت فرهنگ و هنر این دیار در کنار سازمان بود و از هیچ کوششی برای بالندگی این عرصه چشم فرونپوشید.
وی که عضو شورای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز بود، با تعهدی مثال زدنی مطالبات اصحاب فرهنگ و هنر را پیگیری می کرد و می کوشید با استفاده از هم افزایی نهادهای فرهنگی وهنری گامی در راستای تعالی این فضا بردارد.
ایشان که افتخار جانبازی سالهای حماسه و دفاع را نیز در کارنامه زرین خود داشت، سرانجام در اثر ابتلا به ویروس نانجیب و بدگهر کرونا، از میان ما پرکشید و جوار حضرت حق آرام گرفت.
جای خالی او بی تردید تا مدتها احساس خواهد شد و سنگینی غیابش ما را خواهد آزرد. باشد که روح آزاد و صبورش برای ما یاوری قدرتمند برای دستگیری در فعالیت ها برای نیل به اهداف مان باشد.

از خداوند متعال برای ایشان روانی آرام و برای خانواده بزرگوارشان صبر و برای عموم دوستان و اصحاب فرهنگ وهنر تبریز، آرزوی تحمل این ضایعه را دارم.

احمد حمیدی
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار
و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز

نظرات

  • 3848871661 ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۱۰
    0 0
    تسلیت ،اهل ادب و هنر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 3 =