شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
کد خبر67953

ساماندهی و نصب زیر باکس‌های بتنی در خیابان دامپزشکی

ساماندهی و نصب زیر باکس های بتنی در خیابان دامپزشکی

در راستای ارتقای بهداشت محیط شهری و ضریب ایمنی تردد در معابر غرب و شمالغرب تبریز، عملیات ساماندهی و نصب جای باکس های بتنی در منطقه ۶ تداوم دارد.

به گزارش شهریار، حسین عالی باف شهردار منطقه ۶ تبریز با اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با اجرای آیتم های ویژه طرح گسترده خدمات محله ای در سطح نواحی سه گانه منطقه با هدف ارتقای بهداشت محیط شهری و تأمین رفاه و آسایش شهروندان، نصب زیر باکس های پسماند شهری تداوم دارد.

عالی باف افزود: این عملیات در هفته اخیر در مسیر جاده ترانزیتی تبریز – مرند، بلوار کارگر (سنتو) و خیابان دامپزشکی به همت اکیپ های کارگاه امانی و ماشین آلات حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه با اجرای سیمان کاری و ترمیم محل استقرار باکس های پسماند شهری و تعبیه زیر باکس های جدید (سیمانی) انجام شد.

شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: حفظ سلامت و بهداشت عمومی شهروندان از اولویت های اجرایی مدیریت منطقه می باشد که در این راستا و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، عملیات ضدعفونی مستمر و شستشوی مرتب معابر و مبلمان شهری، لایروبی آبروها و کانال ها، گندزدایی باکس های پسماند شهری و شستشوی جداول و نرده های ترافیکی در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه قرار گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 7 =