شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸
کد خبر67809

دبیر شورای شهر تبریز طرح کرد؛
احداث ۳۸پارک در ۳۷ماه؛ از آرمان تا واقعیت

آئین بهره برداری  از پارک یاسمن و کلنگ زنی فاز اول احیای باغات لاله

دبیر شورای شهر تبریز گفت: در ابتدای شورای پنجم شاید تصور احداث ۳۸پارک طی این دوره امکان پذیر نبود اما با تلاش تمام مدیران شهری و همکاران، این مهم عملیاتی شد و امروز شاهد افتتاح سی و هشتمین پارک محله ای در تبریز هستیم

به گزارش شهریار، سعید نیکوخصلت عصر امروز در آیین افتتاح پارک یاسمن در کوی مختاروند با بیان این که زیست پذیری کردن محلات مورد توجه شورای شهر است، افزود: برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار، زیست پذیری محلات یکی از مهمترین اهدافی بود که در اولویت قرار گرفته و این مهم زمینه تحقق احداث ۳۸ پارک را در تبریز موثر کرد.

نیکوخصلت گفت: رویکرد توسعه پایدار در تمامی ابعاد مدیریتی و تصمیم گیری های شهری وجود داشته و در حوزه توسعه سرانه فضای سبز، ترافیک و اقدامات عمرانی وجود داشته و تصمیم بر مدیریت به صورت محله محور بوده است.

این عضو شورای شهر تبریز تاکید کرد: توزیع امکانات به صورت محله محور، بسیاری از مشکلات و نارسایی زیرساخت را رفع کرده و زمینه توزیع عادلانه امکانات را برای تمامی مناطق شهری فراهم می آورد.

او همچنین از تلاش ها و اقدامات شهرداری منطقه ۷ و عوامل و همکاران این منطقه در تحقق اهداف کلان شورا و شهرداری تبریز قدردانی کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 6 =