شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
کد خبر67796

استفاده بیش از ۲۸ هزار تن آسفالت در معابر منطقه ۲ تبریز

تداوم آسفالت ریزی در معابر شهرداری منطقه 2 تبریز: استفاده بیش از 28000 تن آسفالت  برای تسهیل عبور و مرور شهروندان

شهرداری منطقه ۲ تبریز برای تسهیل عبور و مرور شهروندان از معابر شهری در طول ۶ ماهه اول سال ۹۹، برای آسفالت ریزی شریان های اصلی و فرعی حوزه این منطقه از ۲۸ هزار تن آسفالت استفاده کرده است.

به گزارش شهریار، علیرضا نریمانی معاون فنی و عمرانی منطقه با اعلام این خبر گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته توسط این معاونت، برای رفاه حال شهروندان به هنگام تردد از معابر شهری و با هدف یکدست کردن شریان های اصلی و فرعی سطح حوزه، در طول ۶ ماهه اول سال ۹۹ از ۲۸ هزار تن آسفالت استفاده شده است.

وی افزود: در همین راستا چندین مسیر اصلی و فرعی تحت پوشش این منطقه اعم از خیابان بابائی ۱ و ۲، خیابان شهید صادقی ائل گلی و عطار نیشابوری، رمپ شمال شرقی افلاک نما و خیابان فردوس از مسیرهایی بشمار می آید که آسفالت ریزی اساسی شده است.

نریمانی انجام آسفالت پارکینگ پارک ائل گلی، کوی آشتاب ۱۷، کوی شقایق پرواز و کوچه های تابعه آن را از سایر مسیرهای عنوان کرد که در نهضت تسهیل عبور و مرور شهروندان آسفالت ریزی شده است.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۲، ادامه این فعالیت در مسیر عدالت شرقی کوی سهند، کوچه سوسن ماندانا، کوی داور و... نیز عملیاتی شده و طبق برنامه ریزی به عمل آمده و بر اساس بازدید از معابر منطقه عملیات آسفالت ریزی سایر مسیرها در صورت مساعد بودن شرایط جوی، در راستای رفاه حال شهروندان همچنان تداوم خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 8 =