پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
کد خبر67756

عملیات اجرایی پیاده روسازی در کریدور شمال - جنوب خاوران

پیاده رو کریدور منطقه 9

عملیات پیاده روسازی در مسیر کریدور شمال – جنوب خاوران با نظارت معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۹ تبریز، در حال احداث است.

به گزارش شهریار، بهرام نسیانی شهردار منطقه ۹ تبریز با اعلام این خبر گفت: تکمیل شبکه های ارتباطی شهرک خاوران، از جمله طرح های اولویت دار این منطقه به حساب می آید که در همین راستا با جدیت بدنبال تکمیل و بهره برداری از کریدور شمال – جنوب شهرک خاوران می باشیم که در حال حاضر نیز اقدامات گسترده عمرانی با هماهنگی عوامل ذیربط در طول این مسیر در حال اجرا می باشد.

شهردار منطقه تصریح کرد: در ادامه عملیات تکمیل و احداث این کریدور، عملیات پیاده روسازی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع در حال احداث است.

وی افزود: در راستای احداث این پیاده روها، عملیات زیرسازی و جدول گذاری در مسیر مربوطه صورت می گیرد.

گفتنی است: احداث غلاف شماره۲ بطول ۷۰ متر، تملک اراضی بمساحت ۱۴۰۰۰ متر مربع، احداث کانال هدایت آبهای سطحی بطول ۳۱۰ متر در حد شمال غربی و ۲۱۰ متر طول در حد شمال شرقی و احداث میدان به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع از جمله اقداماتی است که در جهت تکمیل این پروژه در حال اجرا می باشد.

در ادامه تکمیل  این کریدور، عملیات اجرایی احداث رمپ شرقی بلوار خاوران به طول ۲۲۰ متر و عرض ۷/۵ متر و همچنین غلاف شماره۱ به طول ۶۵ متر به اتمام رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 11 =