پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
کد خبر67561

شهردار منطقه ۸ در جلسه فرهنگی منطقه ۸ خواستار شد:
اجرای برنامه‌های فرهنگی- اجتماعی منطقه ۸ به صورت مجازی در بین شهروندان

8

طی جلسه ای که با حضور شهردار منطقه هشت، مدیر فرهنگی اجتماعی و کارشناسان فرهنگی-اجتماعی منطقه تشکیل یافته بود، در خصوص نحوه اجرای پروژه های فرهنگی اجتماعی منطقه هشت در ایام کرونایی بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش شهریار، در این جلسه علی مدبر شهردار منطقه هشت، با اشاره به جایگاه منطقه تاریخی فرهنگی تبریز، بر لزوم اجرای برنامه های  فرهنگی -تاریخی و گردشگری در سطح منطقه تاکید نموده و با عنایت به واقع شدن در ایام کرونایی، خواستار اجرای  این برنامه های بصورت مجازی در صفحات اجتماعی مختلف شدند.

مدبر افزود: برنامه های فرهنگی منطقه ۸، با توجه به شرایط حاد کرونایی میبایست در قالب فیلم های آموزش شهروندی، پوستر های آموزشی، برنامه های آموزشی سلامت شهروندی و آموزش برنامه های هنری فرهنگسراهای منطقه ۸ بصورت مجازی، استفاده از گروه های فرهنگی و هنری و پخش بصورت مجازی و شناسایی اماکن تاریخی و گردشگری منطقه ۸ بصورت مجازی به شهروندان بوده و در بین شهروندان پخش گردد.

در این جلسه حسین مدرس زاده مدیر فرهنگی اجتماعی منطقه ۸، ضمن بیان عملکرد واحد فرهنگی اجتماعی منطقه ۸، برنامه های آتی خود در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی  بصورت مجازی، بیان نموده و توضیحات لازم را ارائه داد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 3 =