چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
کد خبر67533

استفاده از ۳ هزار و ۴۰۰ تن آسفالت برای لکه‌گیری مسیرهای حوزه منطقه ۲ تبریز

استفاده از 3 هزار و 400 تن آسفالت  برای لکه گیری مسیرهای حوزه شهرداری منطقه 2 تبریز

شهرداری منطقه ۲ تبریز لکه گیری مسیرهای سطح حوزه این منطقه را با استفاده بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ تن آسفالت، به انجام رسانده است.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ با اعلام این خبر گفت: با یک برنامه ریزی منظم در طول ۶ ماهه اول سال ۹۹؛ از سوی نواحی سه گانه معاونت خدمات شهری این منطقه، لکه گیری آسفالت مسیرهای اصلی و فرعی با استفاده از ۳ هزار و ۴۱۴ تن آسفالت به انجام رسیده است.

شهردار منطقه ۲ در تشریح این فعالیت گفت: با بکارگیری چندین اکیپ کاربلد برای نهضت لکه گیری معابر محدوده این شهرداری و با هدف تسهیل تردد شهروندان و یکدست کردن معابر، لکه گیری مسیرهای اصلی و مهم این منطقه از جمله دروازه تهران و بلوار ۲۹ بهمن، بلوار دکترحسابی و کمربندی میانی، جاده ائل گلی و جاده باسمنج و... به انجام رسیده است.

خوشنواز افزود: همسو با این فعالیت همچنین به منظور رفاه حال شهروندان و رفع و موانع عبوری آنان مسیرهای مربوط به شهرک های تحت پوشش این منطقه همچون رجائی شهر و ویلاشهر، یاغچیان و پرواز و... نیز لکه گیری آسفالت شده و این فعالیت تا مساعد بودن شرایط جوی در سایر مسیرهای تحت پوشش منطقه، ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 13 =