شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
کد خبر66945

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز:
چهار ستون خبری جدید به پایگاه خبری «شهریار» اضافه شد

شهریارنیوز

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهری تبریز گفت: چهار ستون خبری جدید شامل جهان‌شهر، محله به محله، فرهنگ‌شهر و باغ‌شهر به پایگاه خبری شهریار افزوده شد.

به گزارش شهریار، سعید حاجی‌زاده گفت: ستون‌های خبری جدید وبسایت شهریار به منظور ارائه اخبار دقیق خدمات محله‌ای، انتشار تجربه های روز دنیا در حوزه شهرسازی، آموزش‌های شهروندی و اخبار مرتبط با توسعه فضای سبز شهری پایدار اضافه شده‌اند.

او افزود: در ستون «جهان‌شهر»، آخرین اطلاعات مرتبط با شهرسازی و جدیدترین متدهای ارائه خدمات رفاهی به شهروندان در جهان بررسی و منتشر می‌شود که این انتقال تجربیات از طریق ترجمه مقالات و یادداشت‌های شهری منتشر شده در سایت‌های معتبر شهرسازی صورت می‌گیرد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز با اشاره به ارائه اخبار خدمات محله‌ای عنوان کرد: «محله به محله» ستون خبری جدید دیگری در شهریارنیوز است که به ارائه اخبار مرتبط با خدمات محله شامل تنظیف، آسفالت، فضای سبز و دیگر موارد می‌پردازد.

او اضافه کرد: با توجه به شعار سال شهرداری تبریز مبنی بر توسعه فضای سبز پایدار، ستون خبری «باغ‌شهر» برای ارائه اخبار مرتبط با تملک باغات قدیمی تبریز، احداث فضای سبز و پارک‌های محله‌ای و صیانت از فضای سبز فعلی موجود راه‌اندازی شده است.

حاجی‌زاده جدیدترین ستون خبری شهریار نیوز را «فرهنگ‌شهر» معرفی کرده و اظهار داشت: با توجه به توسعه روزافزون شهری، آموزش فرهنگ شهروندی شامل استفاده صحیح و اصولی از ناوگان حمل و نقل عمومی، حفظ و نگهداری فضای سبز، تأکید بر ورزش همگانی و دیگر موارد، ضرورتی بود که در ستون خبری «فرهنگ‌شهر» به این مورد می‌پردازیم.

او خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز پیش از این از کتب آموزش شهروندی برای تدریس در مدارس استان نیز رونمایی کرده بود که عمده مطالب ستون فرهنگ‌شهر از این کتاب‌ها تأمین می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =