پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
کد خبر66908

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز:
توجه ویژه شهرداری به مناطق صنعتی شهر ارزشمند است

صادقزاده

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: توجه شهرداری تبریز به ایجاد دسترسی های لازم در مناطق صنعتی تبریز به رشد سرمایه گذاری و ایجاد کارگاه های جدید در این مناطق منجر می شود.

به گزارش شهریا، کریم صادق زاده در حاشیه بازدید از پروژه مسیرگشایی کوی صنعتگران تبریز زیرسازی های صورت گرفته برای صنعت شهر و  استان را بسیار مهم خواند و گفت: با توافقاتی که بین مالکان و شهرداری صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد اتصال این کوی به جاده مایان خواهیم بود.

او افزود: تکمیل این پروژه نیازمند سرمایه گذاری کلانی است که شهرداری بخش مهمی از آن را انجام داده است. بخش دیگر آن نیز با مشارکت مالکان اجرا می شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز با قدردانی شهردار تبریز و شهردار منطقه ۶  به دلیل توجه ویژه به بخش صنعتی و کارگاهی شهر تبریز اظهار امیدواری کرد که در آینده نزدیک شاهد رشد و توسعه سرمایه گذاری در این کوی باشیم.

او ادامه داد: زیرساخت های لازم تاسیس کارگاه از برق و آب گرفته تا امتیازهایی همچون نزدیکی به جاده های اصلی و قیمت مناسب زمین در این کوی موجود است و با تکمیل جاده ارتباطی این کوی و جاده مایان، امیدوارم بزودی شاهد فعالیت کارگاه های متعدد در این منطقه باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 8 =