پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶
کد خبر66907

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز:
امیدواریم پروژه کوی صنعتگران تا پایان سال تکمیل شود

شهرام دبیری

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تکمیل پروژه کوی صنعتگران از خواسته های اصلی شورای شهر تبریز است و امیدواریم این پروژه تا پایان سال تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

به گزارش شهریار، شهرام دبیری در حاشیه بازدید شهردار و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز پروژه مسیرگشایی کوی صنعتگران هدف از این بازدید را بررسی مشکلات موجود تکمیل این پروژه دانست و اظهار داشت: در بازدیدی که با حضور شهردار تبریز انجام شد مقرر گردید تا مالکان اراضی موجود در این کوی با شهرداری تبریز توافق کرده و شاهد تکمیل پروژه باشیم.

او تملک زمین های باقی مانده را دلیل اصلی عدم تکمیل پروژه تاکنون دانست و گفت: با توافقاتی که صورت می گیرد تملک های باقی مانده نیز انجام شده و به زودی شاهد تکمیل پروژه و اتصال کوی صنعتگران به جاده مایان خواهیم بود.

دبیری افزود: اجرای این پروژه در کاهش ترافیک جاده مایان تاثیر بسیاری دارد. همچنین تکمیل این پروژه می تواند باعث رونق اقتصادی منطقه مایان شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به لزوم اجرای طرح تفصیلی گفت: مسیر اتصال کوی صنعتگران به جاده مایان جزو پروژه های مصوب طرح تفصیلی است و باید اجرا شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 2 =