پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
کد خبر66905

مدیرعامل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان خبر داد:
تولید باکس‌های بتنی برای سازمان آرامستان‌ها و آماده‌سازی چند سایت برای دفن و کفن اموات

بلوک 65

مدیرعامل شرکت خانه سازی پش ساخته آذربایجان گفت: با وجود تشدید محدودیت های کرونایی، این شرکت در خصوص تولید باکس های بتنی برای سازمان آرامستان ها و آماده سازی چند سایت برای دفن و کفن اموات فعالیت شبانه روزی دارد.

به گزارش شهریار، حسن گنجی در بازدید از فعالیت های این شرکت در سازمان آرمستان های شهرداری تبریز بیان کرد: با وجود اینکه ستاد ملی کرونا از اوایل سال جاری محدودیت کاری را برای ادارات و شهرداری ها در نظر گرفت، کارکنان این شرکت در خط اول کرونا در سازمان آرامستان ها دوشادوش همکاران این مجموعه در آماده سازی سایت ها و بلوک های جدید با خاکبرداری و تسطیح و نصب قبور و باکس های بتنی حتی در روزهای تعطیل فعالیت می کنند.

گنجی ادامه داد: فرزندان غیور شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان به تبعیت از فرمایش مقام عظمای ولایت هم در عرصه تولید و هم در عرضه مبارزه با ویروس منحوس کرونا شبانه روز و به دور از هیاهو صرفاً برای ادای دین، همچون قهرمانان و رزمندگان لشکر ۳۱ عاشورا در زمان دفاع مقدس، در دفاع از سلامت شهرمان جان بر کف فعالیت می نمایند.

وی با پاسداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اگر زمانی فرزندان این مرز و بوم در دفاع از کشور و اسلام جانانه حضور داشتند  امروز نیز در این جنگ اقتصادی وظیفه تک تک ماست تا با لبیک به فرمان امام خامنه ای در عرصه تولید و تلاش حضور داشته باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 3 =