پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
کد خبر66881

رییس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار:
سرمایه‌گذاری کلیدی‌ترین عامل توسعه در شهرها است

محرم محمدزاده

رییس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای شهر تبریز با اشاره به شفافیت این شورا در نظارت بر امور گفت: شورا در یک اتاق شیشه ای به صورت شفاف در حال خدمت به شهروندان است.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، محرم محمدزاده در گفتگو با برنامه تلویزیونی «تبریزیم» ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: آذربایجان شرقی و تبریز سرمایه گذاران بسیاری دارند که تعدادی از این سرمایه گذاران در شهر تبریز و تعدادی از این عزیزان در خارج از کشور سکونت دارند.

وی تصریح کرد: در شورای اسلامی شهر تبریز ما به موضوع سرمایه گذاری دقت و وسواس خاصی توجه داریم.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز اضافه کرد: هدف از این امر حفظ سرمایه و سرمایه گذاران است، چرا که برخی از این سرمایه ها در دسترس و برخی دیگر سالهاست که به عنوان ذخایر معنوی یک شهر در آن شهر قرار دارد.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر تبریز پیش از هر چیز در خصوص رزومه افرادی که قصد سرمایه گذاری در شهر تبریز را دارند تحقیقاتی  انجام می دهد گفت:  نظارت بر این امور از وظایف کمیسیون تحقیق و نظارت است که با توجه به رسالت خود نظارت بیشتری نسبت به دیگر کمیسیون ها بر امور دارد.

محمد زاده در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در دنیای امروز هر کشور یا شهری که در آن سرمایه گذاری صورت گرفته باشد در زمینه های مختلف موفق تر از دیگر کشور ها و شهر ها است.

وی تصریح کرد: هرچند اجرای برخی پروژه ها مورد نقد شورا است اما در واقع اصلی ترین هدف توسعه شهر است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 5 =