پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
کد خبر66873

برگزاری کارگاه آموزشی اطفاء حریق و ایمنی در منزل

کارگاه

شهرداری منطقه ۱۰ تبریز کارگاه آموزشی ایمنی در منزل و آشنایی با تجهیزات اطفاء حریق به منظور مقابله با آتش سوزی در محل چمن مصنوعی این منطقه برگزار کرد.

به گزارش شهریار، از سوی شهرداری منطقه ۱۰ تبریز در راستای ارایه خدمات ویژه به شهروندان با هدف ارتقای سلامت اجتماعی و آموزش اصول ایمنی، بایدها و نبایدها در هنگام مواجه با حریق منازل با حضور کارشناسان سازمان خدمات ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری تبریز، کارگاه آموزشی اطفاء حریق با موضوع انواع آتش سوزی ها، خطرات موجود در منازل و کسب مهارت های لازم برای مقابله با حوادث با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل چمن مصنوعی شهرداری منطقه ۱۰ برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی کارشناسان مربوطه در خصوص رعایت نکات ایمنی در استفاده از لوازم برقی، اصول استفاده از کپسول اطفاء حریق، نکات ایمنی با موضوع ایمن نگه داشتن کودکان از مخاطرات احتمالی در منزل و نحوه ی امداد و نجات در صورت بروز حادثه آموزش های لازم را جهت مقابله با خطرات به بانوان ارائه نمودند.

در پایان این کارگاه به سئوالات حاضرین پیرامون مطالب ارائه شده توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و در راستای رفع ابهامات احتمالی پاسخ داده شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 6 =