چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
کد خبر66631

تخصیص بیش از ۱۶۶ میلیارد ریال برای احداث پارک مختاروند

تخصیص بیش از 166 میلیارد ریال در راستای احداث پارک مختاروند

شهردار منطقه ۷ تبریز از تخصیص بیش از ۱۶۶ میلیارد ریال برای احداث پارک مختاروند خبر داد.

به گزارش شهریار، محمد علی سلیمی در آستانه افتتاح و بهره برداری از پارک تازه تاسیس پارک مختاروند گفت: ۱۶۶ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال اعتبار در راستای احداث پارک مختاروند اختصاص یافته که این هزینه شامل تملک زمین، اقدامات عمرانی و فضای سبز می شود.

وی با اشاره به اینکه احداث این پارک از برنامه های شهرداری منطقه هفت در راستای تحقق اهداف کلان شهرداری و احیای باغ شهر تبریز بوده، اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سال جاری به نام سال فضای سبز و اهداف و برنامه های این سال، نام پارک تازه تاسیس در کوی مختاروند به نام "یاسمن" به عنوان نشانی از این سال و اهدافش نامگذاری و تقدیم شهروندان محترم منطقه می شود.

سلیمی ارزش ملکی این پارک را ۱۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این زمین پس از انجام توافقات در اختیار شهرداری منطقه در آمده و پس از آن، عملیات عمرانی شامل خاک برداری، زیرسازی، کف سازی، دیوارکشی، جدول کشی و نرده کشی بوده که سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه صرف آن شده است.

شهردار منطقه ۷ تبریز اقدامات صورت گرفته در حوزه فضای سبز را شامل لوله کشی آب خام، زیباسازی، ایجاد روشنایی و گل و درخت کاری عنوان کرد که در این راستا نیز دو میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافت.

سلیمی افزود: پارک یاسمن واقع در کوی مختاروند در هفته دفاع مقدس طی مراسمی تقدیم شهروندان محترم منطقه خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 4 =