چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
کد خبر66615

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز:
ناوگان اتوبوسرانی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با تمام ظرفیت فعالیت می کند

اتوبوسرانی

همزمان با بازگشایی مدارس، فعالیت ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حال انجام است.

به گزارش شهریار، ایمان غنی زاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اعلام این خبر گفت: استفاده دانش آموزان از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی در اتوبوسها و ایستگاه ها و استفاده از کارت بلیت الکترونیکی وخودداری از ارائه وجه نقد بمنظور جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا الزامی است.

او افزود: با توجه به بازگشایی مدارس و دانشگاهها و استفاده دانش آموزان و داشجویان از ناوگان حمل و نقل عمومی در شرایط کنونی و بمنظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، این شرکت با برنامه ریزی های تدوین شده و تعیین ماموریت های حوزه های مختلف و با توان حداکثری نسبت به ارائه خدمات به دانش آموزان، دانشجویان و مسافران عزیز با رعایت دستورالعمل های بهداشتی اقدام نموده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه عنوان کرد: در جهت سلامت عمومی، تمامی اتوبوسرانان و مسافران بویژه دانش آموزان باید از ماسک استفاده کنند. در این راستا نظارت بر استفاده مسافران از ماسک توسط ناظران این سازمان در پایانه های اتوبوسرانی انجام می شود.

او اضافه کرد: در کیوسک های شارژ تمامی پایانه ها و نیز ایستگاه های مسیر تندرو ماسک با قیمت مصوب دولتی عرضه می شود.

غنی زاده بر لزوم همکاری و نظارت شهروندان و خانواده ها در خصوص استفاده دانش آموزان از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی در اتوبوسها و ایستگاه ها اشاره کرد و گفت: از شهروندان محترم تقاضا داریم بمنظور جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا، از کارت بلیت الکترونیکی استفاده کرده و از ارائه وجه نقد خودداری کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =