چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
کد خبر66599

تصویب کلیات طرح احداث پل روگذر کوی شهید رنجبر روی اتوبان پاسداران

یوسفی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز از تصویب کلیات طرح احداث پل روگذر کوی شهید رنجبر بر روی اتوبان پاسداران در هشتمین نشست کمیته فنی مشترک شورای ترافیک استان خبر داد.

به گزار ش شهریار، مهدی یوسفی افزود: در این نشست چند طرح ارایه شد که بررسی و تصویب کلیات احداث پل رو گذر کوی شهید رنجبر بر روی اتوبان پاسداران از جمله مصوباتی بود که در راستای تامین امنیت جانی عابرین پیاده به تصویب رسید و اعضا بر اجرای پلهای مصوب قبلی تاکید کردند و مقرر شد به لحاظ دقت بیشتر در انتخاب محل و با در نظر گرفتن موارد ایمنی، بازدید میدانی توسط پلیس راهور و سایر اعضا صورت گیرد.

رییس کمیته فنی مشترک شورای ترافیک استان، ایجاد تغییرات در طرح تفضیلی در خصوص خط پروژه شهید مناف زاده را از دیگر مصوبات این نشست عنوان کرد و افزود: طبق این مصوبه  شهرداری منطقه یک موظف شد بعد از استعلام از سازمان میراث فرهنگی مبنی بر حفظ حریم مسجد سنگی و تکمیل مستندات  فنی و دلایل توجیهی در خصوص بازگشایی معبر شهید کفاش پور و با لحاظ قرار گیری پل عابر پیاده، جهت تصویب نهایی به شورای هماهنگی ترافیک شهرهای استان ارسال شود.
وی همچنین از تصویب تثبیت عرض معبر فرمانفرماییان در منطقه ۱۰ خبر داد و اظهار داشت: این مصوبه صرفا از لحاظ ترافیکی بوده و جهت تصویب نهایی به شورای ترافیک استان ارسال شد.

یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز در ادامه گفت:همچنین در این نشست  طرح انسداد دور برگردان  مسیر تند رو  در محل اتصال با میدان راه آهن مطرح و کلیات آن به تصویب رسید و مقرر شد طرح از لحاظ عرض عبوری دوربرگردان و شعاع های گردشی و با لحاظ توقف ناوگان بی آر تی و تردد ایمن عابرین پیاده توسط دفتر فنی سازمان باز طراحی و مجددا مطرح شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 10 =