چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
کد خبر66580

شهردار منطقه۹ خبر داد:
بهره‌برداری از بخش اصلی کریدور شمال - جنوب شهرک خاوران طی ماه‌های آتی

بهره برداری از کریدور منطقه 9

پروژه کریدور شمال- جنوب شهرک خاوران به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی در سطح تبریز، طی ماه های آتی به بهره برداری می رسد.

به گزارش شهریار، جلسه شورای معاونین و مدیران منطقه با حضور بهرام نسیانی شهردار منطقه ۹ تبریز و با موضوع بررسی مشکلات و عملکرد واحدهای این منطقه،  برگزار شد.

در این جلسه نسیانی با بیان ظرفیت ها و پتانسیل های متفاوت این منطقه از حیث منابع و کدهای درآمدی، خواستار هماهنگی و تلاش وافر مدیران و معاونین در راستای تحقق برنامه های مصوب گردید.

شهردار منطقه۹ با تأکید بر اشرافیت کامل معاونین و مدیران بر حوزه کاری خود اظهار داشت: ارائه گزارش های مدون و ساماندهی امور جاری هر مدیریت و هر معاونت در جهت افزایش بهروری امری ضروری است که باید این مهم بیش از پیش مورد توجه معاونین و مدیران محترم منطقه قرار گیرد.

نسیانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای پروژه های متعدد عمرانی و خدماتی در سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۹ خاطرنشان کرد: در حال حاضر پروژه کریدور شمال -  جنوب شهرک خاوران به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی کلانشهر تبریز در شهرک خاوران در حال اجرا می باشد و طبق برنامه زمانبندی ۲ کیلومتر از این پروژه طی ماه های آتی به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 4 =