چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
کد خبر65765

هیئت رئیسه جدید کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک مشخص شد

کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک

سونیا اندیش به عنوان رییس، محرم محمدزاده نائب رییس و کریم صادق‌زاده به عنوان دبیر کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک تعیین شدند.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، عبداله تقی‌پور با اشاره به عملکرد کمیسیون عمران حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز طی یک سال گذشته گفت: در کمیسیون، درخصوص مسائل و موضوعاتی هموچون تکمیل و بهره برداری خطوط مترو، ایستگاه های نیمه کاره، اصلاحات طراحی، اجرای پروژه‌های عمرانی مختلف، افزایش سطح کیفیت آسفالت، مسائل و موضوعات ترافیکی و پروژه‌های مسیر گشایی بحث و بررسی شد.

وی با بیان اینکه در یک سال گذشته هدف ما ارتقای کیفی پروژه‌های شهرداری بوده است گفت: کارشناسان کمیسیون به صورت مستمر از پروژه ها بازدید و نواقص و مشکلات را مطرح می کردند که بسیاری از مشکلات عمرانی حل شد.

همچنین فریدون بابایی اقدم ضمن تشکر از فعالیت های انجام گرفته در کمیسیون عمران حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر گفت: موضوع تغییر در طراحی اجرای قطار تبریز میانه در محدوده شهر تبریز باید اولویت کمیسیون عمران باشد که از زمان مرحوم اشرف‌نیا نیز پیگیری شده است.

سونیا اندیش رئیس کمیسیون نیز با بیان اینکه خدمات ارائه شده در زمینه ترافیک در شهر برای مردم ملموس نیست گفت: باید در زمینه حمل ونقل ترکیبی و باراندازها فعالیت‌های مناسبی انجام شود تا کارهای ترافیکی شهرداری برای مردم ملموس باشد.

وی با اشاره به اینکه تمامی فعالیت‌های عمرانی انجام گرفته در شهر بر روی زندگی مردم‌تاثیر گذار است و باید در این زمینه با دقت و برنامه ریزی پیش رفت گفت: لازم است تا در زمینه ترافیکی در سال آخر شورای شهر اقدامات اساسی و مناسبی صورت گیرد تا در زمینه کاهش ترافیک اقدامی مثبت انجام شده باشد.

محرم محمدزاده نیز با بیان اینکه کمیسیون عمران کمیسیونی است که تصمیمات آن در شهر اثر گذار است و در زندگی مردم‌نمود پیدا می‌کند گفت: امیدواریم‌ تمامی اعضای کمیسیون که دلسوزان شهر هستند با فعالیت جدی خود زمینه ساز افزایش کیفیت فعالیت های عمرانی در شهر باشند.

محمدزاده با انتقاد از طولانی شدن برخی پروژه‌های عمرانی به خصوص تعمیر پل پیشقدم بر افزایش سرعت اجرای پروژه ها تاکید کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 0 =