سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
کد خبر65730

اعضا هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز مشخص شد

برنامه و بودجه

نخستین جلسه کمیسیون برنامه بودجه شورای اسلامی شهر تبریز با انتخاب هیات رئیسه جدید این کمیسیون برگزار شد.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، در این انتخابات، محمد باقر بهشتی به عنوان رئیس، غلامحسین مسعودی ریحان نایب رییس و شکور اکبرنژاد به عنوان دبیر این کمیسیون انتخاب شدند.

محمد باقر بهشتی رییس کمیسیون برنامه و بودجه در این جلسه خواستار در اختیار قرار دادن ساختمان مرکز آموزش شهرداری جهت بهبود عملکرد کارکنان معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری شد.

آمار عملکرد سال سوم کمیسیون برنامه و بودجه مورد بررسی قرار گرفته و میانگین حضور اعضا، لوایح مطرح شده و تعداد جلسات نیز در این جلسه مشخص شد.

در ادامه این جلسه، گزارش آمار درآمد و هزینه‌های چهارماهه شهرداری در سال ۹۹ مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی شهرداری تبریز گزارشی در خصوص ساماندهی برخی پست‌های مدیریتی، برگزاری سمینار ماهانه مدیریت، صندوق توسعه شهر، خزانه داری متمرکز در شهرداری، سامانه شفافیت  در خصوص املاک، حقوق و دستمزد پرسنل و... ارائه کرد.

کلیات مبالغ و در آمد و هزینه ۴ ماهه اول سال جاری بررسی شده و در این خصوص به ابهام‌های موجود پاسخ داده شد.

در ادامه بررسی لوایح شهرداری تبریز مقرر شد آمار و اطلاعات دریافت و پرداخت مانده وام‌های دریافتی شهرداری از سال ۹۲ تا کنون در دوره های چهارم و پنجم شورا به شورای اسلامی شهر تبریز ارائه شود.

همچنین لایحه مربوط به تجویز انجام معامله و خریداری کلیه اشیا و اقلام قدیمی و انجام هزینه های طراحی و غرفه آرایی موزه آب و مشاغل رضا سرابی اقدم  به مبلغ پانصد میلیون تومان به منظور نگهداری و راه اندازی و تجهیز موزه آب و مشاغل مطرح شده و با لایحه فوق موافقت شد.

لایحه مرتبط با صدور مجوز افزایش ۲۰ درصد به ۲۶ درصد حقوق و دستمزد کارگران و ۸۹/۳ درصد هزینه های جانبی قراردادهای پیمان سال ۹۹ مطرح شد.

این موضوع پس از تبادل نظر اعضا کمیسیون بر اساس افزایش مصوبات دولت در خصوص نیروی انسانی در سال جاری مصوب گردید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 2 =