جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
کد خبر65601

در بخش آقایان؛
نتایج مسابقه تیراندازی کارکنان شهرداری تبریز مشخص شد

نتایج مسابقه تیراندازی کارکنان شهرداری تبریز مشخص شد

نتایج مسابقه تیراندازی کارکنان شهرداری تبریز که به مناسبت عید سعید غدیر خم برگزار می‌شود، در بخش آقایان مشخص شد.

به گزارش شهریار، مسابقات تیراندازی و دارت کارکنان شهرداری تبریز در دو بخش آقایان و بانوان که به مناسبت عید سعید غدیر خم برگزار می‌شود، صبح امروز با برگزاری مسابقه تیراندازی آقایان آغاز شد.
در این مسابقه که از ساعت ۱۰ صبح در سالن تیراندازی پاسداران برگزار شد، شرکت‌کنندگان از مناطق و سازمان‌های مختلف شهرداری تبریز به رقابت با یکدیگر پرداختند که در نهایت ۳ نفر برتر بر اساس امتیازات کسب‌شده، معرفی شدند.
بر اساس اعلام داوران این مسابقه، حامد نصرتی از شهرداری منطقه ۳ با کسب ۷۸ امتیاز اول شد. محمدباقر بقائی جاوید و احد متینی از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری هم به ترتیب با ۷۴ و ۵۹ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
در برگزاری این مسابقات، پروتکل های بهداشتی رعایت شده و از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری شد. همچنین علاوه بر ضدعفونی محیط و سلاح ها، ماسک های بهداشتی در اختیار شرکت کنندگانی که ماسک به همراه نداشتند، قرار داده شد.
لازم به ذکر است، مسابقه تیراندازی بانوان کارمند شهرداری تبریز از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه هفته آتی (۲۷ مردادماه) در سالن تیراندازی پاسداران برگزار خواهد شد.
این مسابقات به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و همکاری شهرداری منطقه ۳ در دو رشته تیراندازی و دارت آقایان و بانوان برگزار می‌شود.
ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 11 =