شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
کد خبر64916

نماینده مجلس:
پروژه‌های عمرانی در مناطق محروم و حاشیه‌نشین موجب رشد متوازن شهر می‌شود

متفکر شهردار

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تمرکز فعلی ما رفع حاشیه‌نشینی در مناطق محروم است که امیدواریم با انجام پروژه‌های زیرساختی مدیریت شهری، به رشد و توسعه متوازن در تبریز دست یابیم.

به گزارش شهریار، روح‌الله متفکر آزاد پیش از ظهر امروز در  بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری تبریز تاکید کرد: تمرکز اصلی نمایندگان  بر  توسعه متوازن شهر است.

او ادامه داد: امروز از پروژه‌های شهرداری در حوزه‌های زیست محیطی، بافت فرسوده، تجمیع آب های سطحی و احداث کانال  بازدید کردیم که این پروژه ها فضای کاری خوبی دارند و امیدواریم ثمره این فعالیت ها در زندگی مردم نمایان شود.  

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای جذب منابع دولتی اظهار داشت : در حوزه حاشیه نشینی طی نامه‌نگاری صورت گرفته، از آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستیم تا مانند کرمان و سیستان و بلوچستان که ردیفی برای کپرنشینی تخصیص داده اند، برای تبریز هم بودجه ای اساسی با همکاری مسئولان استان و مدیران مربوط برای رفع حاشیه نشینی اختصاص دهند.

او ادامه داد: خوشبختانه بین نمایندگان تبریز در این زمینه وحدت رویه و همدلی وجود دارد وامیدواریم  بتوانیم فضای حاشیه نشینی شهر را ساماندهی و آن را به بستر حیات با حفظ کرامت انسانی تبدیل کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 13 =