دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
کد خبر63961

با اعتباری بالغ بر ۳۷۰میلیاردریال؛
هفت پروژه عمرانی و خدماتی در تبریز به بهره برداری رسید

مراسم افتتاح و بهره برداری از 7 پروژه عمرانی شهرداری منطقه 2 تبریز

با حضور مسئولان استانی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، هفت پروژه عمرانی و خدماتی توسط شهرداری منطقه ۲ تبریز افتتاح شد.

به گزارش شهریار، این پروژه های عمرانی و خدماتی صبح امروز، ۹ تیر با حضور شهردار و اعضای شورای شهر تبریز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

عملیات مسیرگشایی خیابان عطار نیشابوری یکی از همین پروژه های مهم است که در مجموع ۵هزار و ۲۰۰متر مربع به فضاهای عمومی شهر افزود. این خیابان که با هزینه ای بالغ بر ۳۷۰میلیاردریال احداث شده، از ترافیک خیابان گلگشت و خیابان های همجوار کاسته است.

همچنین کانال سنگی و شبکه دفع آب های سطحی در ساری زمی و مقابل میدان پلیس در این منطقه با اعتبار ۲۰میلیاردریال به بهره برداری رسید.

باکس گذاری و ایجاد شبکه دفع آب های سطحی مهران رود در حوزه شهرداری منطقه ۴ با اعتبار ۲۰میلیاردریال، احداث کانال سنگی و شبکه دفع آب های سطحی و کنترل سیلاب کوی سهند ائل گلی با اعتبار ۱۱میلیاردریال از دیگر طرح های منطقه ۲ تبریز است که امروز افتتاح شد.

نمازخانه و تاسیسات جانبی پارک عباس میرزا با اعتبار ۳.۵میلیاردریال، تاسیسات بهداشتی آرامستان وادی رحمت با اعتبار ۳.۵میلیاردریال و بهسازی و ساماندهی پارک سهند با اعتبار ۳میلیاردریال سه پروژه دیگر خدماتی این منطقه است که مورد بهره برداری قرار گرفت.

این هفت پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۷۰ میلیارد ریال احداث شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 13 =