سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
کد خبر63949

با تعریض و مسیرگشائی خیابان عطار نیشابوری:
۵۲۰۰ مترمربع به فضای عمومی شهر افزوده شد

افزایش 5200 مترمربع به فضای عمومی شهر

شهردار منطقه ۲ تبریز در جلسه مدیران شهری گفت: با اتمام عملیات تعریض و مسیرگشائی خیابان عطار نیشابوری در حدود ۵ هزار و ۲۰۰ مترمربع به فضای عمومی شهر، افزوده شده است.

به گزارش شهریار، در جلسه ای با حضور یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، منیری فر جانشین معاونت فنی عمرانی شهرداری، باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ تبریز و تنی چند از مدیران شهری، پروژه های ترافیکی منطقه ۲ بررسی شد.

در این جلسه، خوشنواز در خصوص فعالیت های ترافیکی انجام گرفته در حوزه این منطقه توضیحاتی ارائه کرد.

شهردار منطقه ۲ تبریز با عنوان اینکه از چندین سال پیش شهروندان به هنگام گذر از خیابان عطار نیشابوری با ترافیک سنگین مواجه می شدند گفت: با اتمام عملیات تعریض و مسیرگشائی خیابان عطار نیشابوری علاوه بر روان سازی عبور و مرور شهری، به فضای عمومی شهر در حدود ۵ هزار و ۲۰۰ مترمربع افزوده شده است.

وی توجه ویژه به بدنه سازی و نورپردازی خیابان عطار نیشابوری را از نقاط قابل تامل این پروژه عنوان کرد.

خوشنواز همچنین برجسته ترین پروژه رفع ترافیک شهری در حوزه منطقه ۲ را پل همسان کابلی عنوان کرد و اظهار داشت: این پل به جهت قرار گرفتن در اصلی ترین مسیر عبوری شهر تبریز، با متصل کردن جاده ائل گلی به مقابل راهنمائی در تسهیل تردد و دستیابی شهروندان در کمترین زمان ممکن بدون ترافیک به مرکز شهر، بسیار موثر واقع خواهد شد.  

گفتنی است: در ادامه این جلسه، مدیران شهری در خصوص برخی مصوبات شورای ترافیک، سیستم حمل و نقل، اجرا و تسریع پروژه های ترافیکی و ... بحث و تبادل نظر کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 12 =