سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
کد خبر63234

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز خبر داد:
فضاسازی های گسترده به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)

اکران بیلبوردها و بنرهای ویژه ارتحال حضرت امام خمینی ( ره )

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از فضاسازی های گسترده به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و آغاز رهبری آیت‌الله خامنه‌ای در نقاط مختلف سطح شهر خبر داد.

به گزارش شهریار، سعید حاجی‌زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و لزوم تداوم مراقبت های بهداشتی و تاکیدات ستاد مقابله با کرونا، امسال مراسمی متمرکز و مردمی در سالگرد این رخداد مهم، برگزار نمی شود.

او با اشاره به برنامه های شهرداری تبریز جهت پاسداشت سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و قیام ۱۵ خرداد، گفت: در همین راستا ۱۵۰ بنر  و ۱۰ بیلبورد توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، مناطق ۱۰ گانه شهرداری، سازمان بسیج شهرداری،  سازمان‌ها و شرکت‌های تابع در سطح شهر اکران شده است.

حاجی‌زاده یادآور شد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز با فضاسازی های گسترده این رویداد تاریخی را گرامی داشته است

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از توزیع پوسترهایی با مضامین سالگرد ارتحال در اتوبوس‌های شهری خبرداده و خاطرنشان کرد: 1500 پوستر با مضامین سالگرد ارتحال امام راحل(ره)  نیز در اتوبوس‌های شهری تبریز نصب گردیده است

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 0 =