سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
کد خبر63224

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:
کنترل موارد بهداشتی و ضدعفونی اتوبوس ها به‌صورت روزانه انجام می شود

ضد عفونی کردن اتوبوس ها و ایستگاه های شرکت واحد تبریز

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: روزانه ۶۵ نفر ناظر و بازرس مسئول کنترل مسافران خطوط بی آر تی هستند.

ایمان غنی زاده امروز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اشاره به توجه ویژه شرکت واحد اتوبوسرانی به موضوع رعایت موارد بهداشتی در ایستگاه ها و داخل اتوبوس ها، اظهار کرد: هم اکنون تعداد ۶۵ نفر از نیروهای زیرنظر شرکت واحد بصورت روزانه و از ساعت پنج و نیم تا ۲۳ کار کنترل مسافران خطوط بی آر تی را به عهده دارند.

او ادامه داد: جهت رعایت موارد بهداشتی و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، ماسک هایی تهیه شده و با قیمت هزار تومان در اختیار مسافران قرار می گیرد. همچنین اتوبوس های این خطوط بصورت روزانه توسط عوامل شرکت واحد ضدعفونی می شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه عنوان کرد: با وجود این تمهیدات اما متاسفانه بعضی از شهروندان موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند و پس از نشستن داخل اتوبوس، از ماسک استفاده نمی کنند.

او افزود: تا جائی که وظیفه ما در شرکت واحد اتوبوسرانی ایجاب می کند، همه موارد بهداشتی را رعایت می کنیم و انتظار داریم شهروندان عزیز جهت جلوگیری از شیوع و انتقال بیماری، از ماسک استفاده کرده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

غنی زاده گفت: بر این اساس، ناظران ما در ایستگاه ها و اتوبوس ها به تمام مسافران این مسیرها در خصوص فاصله اجتماعی نیز تذکر می دهند و امیدواریم تا شهروندان این مورد را هم رعایت کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 4 =