جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
کد خبر63086

شهردار تبریز در بازدید از پروژه‌های عمرانی و مسیرگشایی‌های جدید منطقه 1 عنوان کرد؛
پویائی و توانمندسازی مناطق کم برخوردار اولویت مدیریت شهری است/زیرساخت‌های عمرانی اساس توسعه پایدار شهری

منطقه یک

شهردار تبریز گفت: مناطق کم‌برخوردار شهر کانون اصلی اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری برای پویائی، توانمندسازی و ساماندهی این محلات است.

به گزارش شهریار ایرج شهین باهر در بازدید از پروژه‌های عمرانی و مسیرگشایی‌های جدید در حوزه شهرداری منطقه 1، اظهار داشت: ایجاد بستر مناسب برای دسترسی سریع به اکثر نقاط شهر، مدیریت بحران، پویائی مناطق کم‌برخوردار و تقویت بخشهای اقتصادی و فرهنگی این محلات در دستور کار مدیریت شهری است 

او ادامه داد : بخش اعظمی از این فعالیتها بستگی به مشارکت و همیاری شهروندان و ساکنین منطقه دارد که می‌تواند در اجرای سریع این برنامه ها در محلات کم برخوردار حائز اهمیت باشد.

شهردار تبریز اجرای پروژه‌های زیرساختی را لازمه توسعه یافتگی شهر دانسته و خاطرنشان کرد:توسعه ، فرآیند و جریانی رو به تکامل و با توجه به فرهنگ و نیازهای مادی و معنوی جامعه است که می‌بایست با جدیت و حساسیت ویژه‌ای در راستای آسایش و رفاه شهروندان در زمان حال و آینده، زمینه‌های رشد، تکامل، مدرنیزه شدن، گسترش و پیشرفت جامعه را فراهم نماید. 

او تأکید کرد: در این شرایط اجرای پروژه های زیرساختی و بنیادی شهری می‌تواند بر این مهم دوام و قوام داده و در پایدارسازی شهری و توسعه یافتگی بیش از پیش آن مؤثر باشد.

شهردار تبریز امروز از پروژه ۱/۵ کیلومتری کانال هدایت آبهای سطحی بالادست عینالی به خیابان انقلاب، پروژه های مسیرگشائی قوشخانه، ملازینال و وضعیت اجرای فضای سبز در تپه امیر بازدید و دستورات لازم را جهت تسریع در اجرای پروژه‌ها و تملک مسیرگشایی‌ها صادر کرد. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 4 =