دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
کد خبر62989

اجرای طرح دورکاری در شهرداری تبریز بعد از بحران کرونا تداوم می‌یابد/ ساعات کاری همچنان مطابق با بخشنامه استانی ستاد مقابله با کرونا

ساختمان شهرداری مرکز

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز از تداوم اجرای طرح دورکاری در شهرداری تبریز بعد از بحران کرونا خبر داد.

به گزارش شهریار، مرتضی موحد نیا با تاکید بر اهمیت تبدیل بحران کرونا به فرصت، در راستای هوشمند سازی نظام اداری و خدمات رسانی شهرداری تبریز گفت: با برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده می توان بستری آماده کرد تا در دوران پساکرونا نیز از مزایای دورکاری به نفع سازمان و کارکنان استفاده کرد.

او اضافه کرد: این امکان وجود دارد که ضمن فرهنگ سازی اداری کارکنانی که قابلیت انجام وظایف محول شده به شیوه دورکاری دارند را تعریف و در این راستا گام برداشت.

محمدعلی مولاخواه، مدیر کل منابع انسانی شهرداری تبریز هم در این مورد گفت: ساعات کاری شهرداری تبریز تا اطلاع ثانوی و صدور بخشنامه جدید استانداری و ستاد استانی مقابله با کرونا روال کرونایی خود را ادامه خواهد داد.

او افزود: شهرداری تبریز ساعات کاری خود را با تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا تنظیم می کند و تا اطلاع ثانوی صدور بخشنامه جدید همچنان ساعات کاری ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰ می باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =