سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰
کد خبر61327

شهردار تبریز در حاشیه رزمایش ارتش:
ضدعفونی معابر در تبریز با همدلی و همراهی همه دستگاه‌های ذیربط انجام می‌شود

رزمایش با ولایت تا شهادت توسط ارتش جمهوری اسلامی

شهردار تبریز گفت: حضور ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، پدافند و نیروی هوایی در کنار شهرداری موجب شده تا خادمان مردم در شهرداری بتوانند توان ضدعفونی معابر و سطوح شهر را تا روزها و هفته های آینده داشته باشند.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در حاشیه رزمایش امروز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با موضوع ضدعفونی معابر و سطوح شهر، اظهار کرد: کار ضدعفونی معابر و سطوح شهری از چند هفته قبل در تبریز آغاز شده و در این راستا اعتقاد داریم که تبریز از نخستین شهرهایی است که در آن تمام این اقدامات با همدلی و همراهی همه دستگاه های ذیربط انجام می شود.

او ادامه داد: حضور ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، پدافند و نیروی هوایی در کنار شهرداری سبب شده تا همکاران من در سازمان آتش نشانی و خدمات شهری شهرداری تبریز بتوانند همچنان پای کار باشند.

شهردار تبریز عنوان کرد: چنین عملیات مستمری موجب می شود تا نیروها فرسایش یابند اما همدلی و همراهی دیگر دستگاه ها موجب شده تا توان خادمان مردم در شهرداری تبریز در راستای از بین بردن ویروس کرونا، توان ضدعفونی معابر و سطوح شهر را تا روزها و هفته های آینده داشته باشند.

او افزود: چند روز پس از آغاز رزمایش مدافعان سلامت توسط سپاه، شهرداری تبریز با حضور نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی امروز در رزمایش ارتش مشارکت کرد تا ضدعفونی سطوح شهری در همه محلات انجام شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 7 =