یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
کد خبر60366

کلیات تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری تبریز تصویب شد

بهشتی.jpg

کلیات تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری کلانشهر تبریز در صحن علنی شورا تصویب شد.

به گزارش شهریار، رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز در یکصد و شصت و هشتمین جلسه شورای شهر تبریز با ارائه جزئیات تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷، بدهی شهرداری را ۷۲۷  میلیاردتومان در این سال اعلام کرد.

محمد باقربهشتی ادامه داد: حساب و کتاب یک سری از سازمان‌های شهرداری از ایام گذشته مشکل دارد.

بهشتی بودجه مصوب سال ۱۳۹۷ را ۲هزار و ۷۷۰میلیارد عنوان کرده و اظهار داشت: مبلغ متمم بودجه در سال ۱۳۹۷ برابر با هزار و ۹۷۲میلیارد تومان است

او تصریح کرد: تفریغ بودجه براساس متمم انجام می شود درآمد تحقق یافته این هزار و ۹۷۲ میلیاردتومان، بیش از درآمد مصوب است که حدود ۹۹۵ میلیارد صرف هزینه جاری ۶۶۵ میلیارد صرف هزینه های عمرانی شده است.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: کل هزینه‌های شهرداری مرکز و مناطق هزار و ۴۵۱ میلیارد تومان بوده  که ۶۰۱ میلیارد تومان مربوط به بخش عمرانی و ۸۵۱ میلیارد تومان مربوط به هزینه های جاری می شود.

بهشتی گفت: کل هزینه های سازمان ها ۶۶۵ میلیارد تومان بوده که ۲۸۳ میلیارد تومان مربوط به بودجه عمرانی و ۳۸۲ میلیارد تومان مروبط به  هزینه های جاری است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: به طور خلاصه شهرداری درسال ۱۳۹۷،  هزار و ۶۶۰میلیارد  تومان پول هزینه کرده که ۶۶۵ میلیارد از آن در بخش عمرانی ومابقی در بخش جاری هزینه شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 9 =