شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
کد خبر60272

دستور ویژه شهردار تبریز؛
چاله‌زدایی معابر در کمترین زمان ممکن انجام شود

شهردار

شهردار تبریز تاکید کرد: در راستای استقبال از بهار و آماده سازی شهر برای حضور گردشگران، چاله زدایی و آسفالت معابر در دستور کار شهرداری تبریز قرار دارد و باید در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر صبح امروز در جلسه فوق العاده با شهرداران و معاونین خدمات مناطق ۱۰ گانه تبریز اظهار کرد: بارش های سنگین برف و بیش از یک ماه دمای زیر صفر از یک طرف و از طرفی دیگر محلول پاشی و نمک پاشی بنا بر مطالبه شهروندان، خسارات سنگینی به آسفالت معابر وارد کرده است.

او با اشاره به پیش رو بودن تعطیلات نوروزی و فصل بهار که فصل گردشگری تبریز است، ادامه داد: بر این اساس، مناطق ۱۰ گانه شهرداری تبریز موظف هستند در کمترین زمان ممکن با توزیع آسفالت در معابر اصلی تمامی لکه های ایجادشده را پر کرده و مسیر تردد شهروندان را هموار سازند.

ایرج شهن باهر تصریح کرد:همچنین نظافت شهری، گلکاری و درختکاری باید در دستور کار شهرداری های مناطق قرار بگیرد تا بتوانیم جلوه شهرمان را برای فرا رسیدن سال نو آماده کنیم.

شهردار تبریز با تاکید بر اینکه سال ۹۹ به عنوان سال فضای سبز نامگذاری شده است، یادآور شد: از ۱۵ اسفند درختکاری در نقاط مختلف شهر آغاز می شود و انتظار داریم با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز اقدامات اساسی در این حوزه انجام شود و به وعده ای که داده ایم عمل کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 0 =