پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
کد خبر60242

شهردار تبریز در دیدار با خانواده شهیدان والامقام هاتف:
تبیین جایگاه شهدا موجب احساس مسئولیت بیش‌تر مدیران می‌شود

دیدار شهردار تبریز با خانواده محترم شهیدان هاتف

شهردار تبریز تبیین جایگاه شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت را موجب احساس مسئولیت بیش تر مدیران و مسئولان عنوان کرد.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر شامگاه روز گذشته در دیدار با خانواده شهیدان هاتف هدف حضور خود در جمع خانواده‌های شهدا را تقویت روحی مدیران و کارکنان شهرداری معرفی کرد و افزود: مشغله زیاد گاهی اوقات باعث می شود از مسائل مهم غافل شویم و دیدار با خانواده شهدا، موجب تقویت روحی ما می‌شود که تمام تلاش خود را برای انجام وظایف مان به کار گیریم.

شهین باهر در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد ضرورت زنده نگه داشتن یاد شهدا، خاطرنشان کرد: همانطور که رهبری فرمودند «زنده نگه داشتن یاد شهدا عین  شهادت است» و حضور در جمع خانواده‌های شهدا و ذکر خاطرات و بزرگداشت آن ها، باید استمرار یابد.

او در ادامه افزود: فراموشی فرهنگ شهادت در جامعه باعث می شود آیندگان و نسل های بعدی از نحوه کسب استقلال، آزادی و اقتدار منطقه‌ای ایران عزیزمان اطلاعاتی نداشته باشند.

شهردار تبریز با اشاره به اهمیت تبیین جایگاه شهدا عنوان کرد: امروز باید جایگاه و عظمت شهدا را تبیین کنیم تا مدیران ما نسبت به جایگاه و تصمیمات خود احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

او تأکید کرد: مردم ما نباید فراموش کنند که آرامش و آسایش امروزمان را مدیون خون شهدا و صبوری خانواده شان هستیم.

ایرج شهین باهر در پایان اضافه کرد: خروجی تربیت صحیح خانواده شهدا، این است که دو فرزند بزرگوارشان را تقدیم نظام و انقلاب کرده‌اند و خدمتی بزرگ برای هموطنان و آینده کشور عزیزمان به شمار می آید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 11 =