دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
کد خبر58745

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز:
ورزش موجب عملکرد بهتر کارمندان می شود/ توجه ویژه شورا و شهرداری به ورزش همگانی

دکتر دبیری

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: توجه به ورزش کارمندی شهرداری موجب سلامتی و کیفیت بهتر در انجام وظایف آنها می شود.

به گزارش شهریار، شهرام دبیری پس از قهرمانی تیم فوتسال کارکنان شهرداری تبریز در رقابت های شهرداری های کلانشهرهای کشور ضمن تبریک این موفقیت، اظهار کرد: شهرداری تبریز توجه ویژه ای به ورزش همگانی و کارمندی دارد و شورای شهر نیز از این بسترسازی برای ترویج و توسعه سلامت عمومی و کارمندی حمایت می کند.

او ادامه داد: حضور در مسابقاتی همانند رقابت های فوتسال قهرمانی شهرداری های کلانشهرهای کشور که کارمندانی از نقاط مختلف کشور حضور داشتند، نوعی ایجاد نشاط و انگیزه در بین این کارکنان است و باعث می شود تا آنها بیشتر به سمت ورزش و سلامتی جسم و روح کشیده شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز که خود از ورزشکاران و قهرمانان سابق رشته های مختلف ورزشی است، با اشاره به ضرورت ورزش کارمندی در شهرداری، عنوان کرد: کارمندان ورزشکار به لحاظ سلامتی و انگیزه شرایط بهتری نسبت به بقیه دارند و این وضعیت موجب می شود تا این کارمندان بتوانند عملکرد بهتر و باکیفیت تری در انجام وظایف خود داشته باشند.

او افزود: کارمندان بخشی از جامعه هستند و سلامتی فکر و جسم آنها در واقع سلامتی بخشی از جامعه است که با دیگر بخش ها نیز در ارتباط است و این موضوع وقتی اهمیت بیشتری می یابد که این کارمندان در ارتباط مستقیم با شهروندان و ارباب رجوع باشند.

دبیری گفت: شهرداری و شورای شهر در کنار توجه به ورزش همگانی و نشاط اجتماعی، به ورزش کارمندی نیز اهمیت می دهد و ما امیدواریم که همه کارکنان شهرداری تبریز به شکل جدی به مقوله سلامتی جسم و روح و انجام حرکات ورزشی توجه کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 1 =