یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴
کد خبر58

با اجرای تفاهم نامه همکاری؛
پارک بزرگ تبریز، در آستانه تحقق جایگاه عمرانی و اجتماعی خود قرار گرفت

IMG_1653.jpg

شهریارنیوز: با امضای تفاهم‌نامه همکاری، پارک بزرگ تبریز در آستانه تحول اساسی و تحقق جایگاه اجتماعی و عمرانی خود قرار گرفت.

 

 

به گزارش شهریار، بر اساس تفاهم‌‌نامه‌ای که صبح امروز به امضای دکتر نجفی و سرمایه‌گذار بخش خصوصی رسید، مقرر شد پروژه عظیم پارک بزرگ تبریز، با اجرای آیتم‌های متعدد، از جمله مجمتع تجاری، فرهنگی و تفریحی، به زودی توسط طرف مشارکت، آغاز شود.

پروژه تحول‌آفریل پارک بزرگ تبریز، پس از طی مراحل قانونی جذب سرمایه‌گذار، با اخذ مجوز از سوی کمیسیون ماده 5 و تصویب شورای اسلامی شهر تبریز، در محدوده 145 هکتار و با هزینه 1100 میلیارد تومان، اجرا خواهد شد

.

دکتر صادق نجفی، شهردار تبریز در مراسم امضای تفاهم‌نامه پروژه پارک بزرگ تبریز با اشاره به جایگاه ویژه این پارک گفت: با اجرای این پروژه مهم، شاهد دستاورد بزرگی در توسعه غرب تبریز خواهیم بود.

وی رویکردهای سرمایه‌گذاری را لازمه پیگیری چشم‌انداز گردشگری 2018 خواند و افزود: شیوه‌نامه سرمایه‌گذاری مصوب شورای اسلامی شهر، سند ارزشمندی است که می‌تواند توسعه متوازن را در مناطق مختلف شهر محقق سازد.

شهردار تبریز تاکید کرد: خوشبختانه سرمایه‌گذار این پروژه، از تجارب عمرانی ارزشمندی برخوردار است و می‌تواند این محدوده از شهر را پس از سال‌ها، به نقطه ایده‌آل و مورد انتظار برساند.  

وی با بیان این‌که اهداف و برنامه‌های گردشگری بین‌المللی محدود به منطقه خاصی نیست، تاکید کرد: مصمم هستیم تا با بهره‌گیری از فرصت اجرای برنامه‌های تحول‌آفرین گردشگری، توسعه متوازن را در چشم‌انداز کلی شهر، محقق کنیم. 

گفتنی است رییس و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و شهردار منطقه چهار تبریز نیز در مراسم امضای این تفاهم نامه حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =