پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
کد خبر57128

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تبریز در گفتگو با شهریار عنوان کرد:
تعیین محدوده ترافیکی برای درآمد زایی نیست/احتمال افزایش محدوده LEZ در تبریز

نیم روز برفی تبریز

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: تعیین محدودیت تردد خودروها در بافت های مرکزی و پرتردد شهر به منظور درآمدزایی نیست.

 اصغر آدی بیگ در گفتگو با شهریار با اشاره به آغاز فصل سرما و احتمال افزایش میزان آلاینده ها در تبریز اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای جلوگیری از انباشت آلاینده ها در سطح شهر انجام شده و امیدواریم با همکاری شهروندان، تجربه تلخ سال های گذشته در تبریز تکرار نشود.

او با بیان اینکه سال گذشته با همکاری شهروندان توانستیم از نظر کیفیت هوا روزهای خوبی را تجربه کنیم گفت: امسال نیز امیدواریم این وضعیت بهتر شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: به منظور سهولت حضور شهروندان در مراکز معاینه فنی امکان نوبت دهی اینترنتی فراهم شده است تا از اتلاف وقت شهروندان در نوبت های این مراکز جلوگیری شود.

آدی بیگ افزود: در تلاش هستیم برای تشویق شهروندان نیز در مدت زمان معین برای صاحبان خودرو های سواری تخفیف در نظر گرفته شود که بزودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

او با اشاره به جلسه کارگروه شورای ترافیک شهرستان گفت: مباحثی در خصوص افزایش محدوده LEZ در سطح شهر مطرح است که در جلسه کارگروه در خصوص آن تصمیم گیری خواهد شد تا ورود و تردد خودرو های آلاینده به بافت های مرکزی محدود تر شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز تاکید کرد: این اقدامات تنها به منظور داشتن هوای پاک در سطح شهر است و به هیچ عنوان در این خصوص به دنبال درآمد زایی نیستیم. قصد داریم خودروهای شهروندان که با اندک هزینه ای قابل بازسازی هستند تعمیر شوند تا گروه های آسیب پذیر را با مخاطرات جدی مواجه نکنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 12 =