سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
کد خبر57096

طی ۸ ماهه نخست ۹۸ محقق شد؛
آسفالت‌ریزی ۱۹۵ هزار تنی در سطح محلات و معابر/تولید ۱۴۰ هزار تن آسفالت در مجتمع تولیدی آسفالت شهرداری تبریز

آغاز نهضت آسفالت در در نقاط مختلف شهر تبریز

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز از تولید بیش از ۱۴۰ هزار تن آسفالت در مجتمع تولیدی آسفالت شهرداری از ابتدای سال تا نیمه اول آبان ۹۸ خبر داد و اظهار داشت: ۱۹۵ هزار تن از این تولیدات فقط در محلات و معابر تبریز آسفالت ریزی شده است.

به گزارش شهریار، بابک شریفی با بیان این مطلب اظهار داشت:‌ آسفالت‌ریزی اساسی به دلیل سرمای هوا در شب و به تبع آن پایین آمدن کیفیت آسفالت ریزی، به جز موارد عملیات آسفالت ریزی متوقف می‌شود تا عمر آسفالت و کیفیت آن در شرایط مطلوبی باشد.

شریفی با اشاره به میزان توزیع آسفالت بر اساس نیاز مناطق، تصریح کرد: ۷۳۰۰ تن در منطقه یک تبریز، ۸۶۰۰ تن در منطقه ۲ تبریز، ۱۵۵۰۰ تن در منطقه ۳ تبریز، ۲۰۸۰۰ تن در منطقه ۴ تبریز، ۱۰۶۰۰ تن در منطقه ۵ تبریز، ۱۲۶۰۰ تن در منطقه ۶ تبریز، ۱۷۵۰۰ تن در منطقه ۷ تبریز، ۶۲۰۰ تن در منطقه ۸ تبریز، ۴۸۰۰ تن در منطقه ۹ تبریز و ۱۲۶۰۰ تن در منطقه ۱۰ تبریز که فقط در خیابان ۴۲ متری انقلاب آسفالت ریزی شده است.

او با بیان اینکه آسفالت ریزی ۱۲۵ هزار تن در فصل کاری تابستان و بهار صورت گرفته است، یادآور شد: آسفالت اساسی در ایام تابستان و بهار به دلیل مطبوع بودن هوا، جهت کاهش مزاحمت‌های تردد شبانه انجام می‌شد که از اواخر مهر ماه به دلیل سرمای هوا در ساعات شب، برخی مناطق ضروری در ساعات روز که هوا وضعیت بهتری دارد صورت می‌گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 4 =