جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
کد خبر56841

رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز:
رینوتکس امسال از توان عملیاتی شدن بالایی برای ایده ها برخوردار بود

روشنی

رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز وجه تمایز نمایشگاه رینوتکس امسال را نسبت به سال های گذشته در نزدیک بودن به عملیاتی شدن تقاضاها دانست.

به گزارش شهریار، محمدرضا روشنی با اعلام این مطلب اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه رینوتکس غرفه داران حضور جدی تری در این نمایشگاه داشتند و با کمک پارک علم و فناوری هم تولیدکنندگان و هم مشتریان آنان نسبت به نیازهای طرفین آگاهی پیدا کردند.

رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز افزود: این نمایشگاه شروعی برای همکاری های گسترده آتی بود و با مشارکت پارک علم و فناوری استان، فرم هایی توسط کارشناسان شرکت های زیر مجموعه شهرداری برای ایجاد ارتباطات فی ما بین رد و بدل شد.

او با استقبال از پیشنهاد شرکت بهره برداری مترو در خصوص ایجاد سایت جامع برای تولید و مصرف کنندگان، گفت: بسیاری از غرفه داران تا پیش از برگزاری نمایشگاه رینوتکس از وجود و توانایی های یکدیگری اطلاعی نداشتند و اجرای این ایده میتواند حلقه مفقودی ارتباطی بین شرکت ها و افراد و نیازهایشان را فراهم سازد.

رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز فناوری ها و ابداعات ارائه شده توسط مجموعه های شهرداری در این نمایشگاه را در نوع خود کم نظیر عنوان کرد.

روشنی در پایان از  شناسایی دانش آموزان مستعد و ایده پرداز در نمایشگاه رینوتکس خبر داد و گفت: این دانش آموزان حمایت خواهند شد تا پس از طی دوران دانشگاهی، از توان آنان در راستای پیشبرد اهداف تعیینی به منظور مشارکت در آینده شهر بهره گیری شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 1 =