شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
کد خبر56734

شهردار منطقه ۳ تبریز:
بهسازی خیابان لک لر یکی از اولویت های شهرداری منطقه ۳ تبریز است

تبریز

شهردار منطقه ۳ تبریز گفت: بهسازی خیابان لک لر یکی از اولویت های شهرداری منطقه ۳ تبریز است.

به گزارش شهریار، پیرو دستور شهردار تبریز مبنی بر ملاقات شهرداران مناطق ۱۰ گانه با اهالی در مساجد محلات سطح شهر تبریز برای رسیدگی به مشکلات، شهردار منطقه ۳ به همراه معاونان و مدیران منطقه، با حضور در نماز مغرب و عشاء مسجد لک لر با اهالی خیابان لک لر محله لیل آباد دیدار و گفتگو کرد.

داوود طالب نژاد در این ملاقات مردمی با اهالی خیابان لک لر محله لیل آباد با تشکر از صبر و حوصله ساکنان در مدت زمان اجرای عملیات بهسازی و کفپوش کردن خیابان لک لر، گفت: بهسازی خیابان لک لر به عنوان یکی از محلات قدیمی و مهم تبریز، آرزوی دیرینه مان بود که موفق شدیم با همکاری شما شهروندان عزیز به این آرزو جامه عمل بپوشانیم.

طالب نژاد به مشکلاتی که بعد از آغاز عملیات پروژه بهسازی حادث شد، اشاره کرد و افزود: در اجرای این پروژه نخواستیم به مشکلات موجود در رابطه با تأسیساتی همچون برق و آب و گاز و جابجایی و جای گیری اصولی آنها بی تفاوت باشیم، بنابراین به جهت هماهنگی های لازم ما بین این دستگاههای خدمات رسان برای بهینه سازی این تاسیسات، مدت زمان اجرای پروژه کمی زمان بر شد.

او یکی دیگر از مشکلات اجرای این پروژه را گران شدن مصالح از جمله سیمان دانسته و اظهار داشت: البته این مشکل نیز با همکاری پیمانکار و همکاران منطقه حل شد و نگذاشتیم اجرای پروژه دچار رکود یا وقفه شود.

شهردار منطقه ۳ تبریز شهرداری را تنها ارگان بزرگ شهر دانست که از دولت بودجه ای دریافت نمی کند و تماماً هزینه های آن از سوی شهروندان تأمین می شود، بنابراین انتظار همکاری از شهروندان در نگهداری امکانات شهری، انتظاری غیر منطقی نیست.

او تأکید کرد: اگر شما شهروندان عزیز در امر نگهداری امکانات، شهرداری را بیشتر یاری کنید یقینا هزینه کرد شهرداری در این حوزه ها کاسته شده و شهرداری خواهد توانست که در بخش های دیگر خدماتی برای شهر و شهروندان هزینه نماید.

طالب نژاد به بحث همکاری اهالی خیابان در جمع آوری زباله منازل، خواستار همکاری بیش از پیش شهروندان شده و ادامه داد: اهالی می توانند با انتخاب نماینده ای ما بین خود و شهرداری، مدیریت این امر را نیز به بهترین شکل ممکن پیش ببرند و با تعیین ساعات معین و مشخص در خصوص جمع آوری و محل زباله در پاکیزگی و زیبایی هر چه بیشتر خیابان لک لر و کوچه های فرعی سهیم باشند.

او تأکید کرد: ما در انجام کارها چون قبول مسئولیت کرده ایم هیچ منتی بر شما نداریم و بصورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستیم، چون ملت ما، تمامی اقشار و گروهها لایق خدماتی بهتر  و بیشتر از این هستند و ما به امید و یاری حق با امکانات موجود  سعی خواهیم کرد بیشترین خدمات را به شما عزیزان در سریعترین زمان ارائه کنیم.

شهردار منطقه ۳ به اقدام دیگری که از سوی شهرداری آغاز آن در شهرداری منطقه از این خیابان شروع شده، به مزین شدن کوچه ها به اسامی شهداء با فرم مناسب اشاره کرده و گفت: اسم گذاری کوچه ها را با عنوان کوچه میزین افتخاری شروع کرده ایم که مقرر گردیده اسامی شهداء همراه با خاطره ای کوتاه، نام پدر، نام عملیات و محل شهادت و... درج شود، تا با این حرکت بتوانیم در زنده نگهداشتن نام و یاد شهداء قدم کوچکی برداشته باشیم.

طالب نژاد، در خصوص توسعه بحث مسیر ترافیکی خیابان لک لر، به یک ملک واقع شده در ادامه مسیر خیابان لک لر به سمت خیابان طالقانی اشاره کرد و افزود: شهرداری آماده است مشکل تملک قطعه زمین مذکور را با همکاری مالک و شما اهالی حل کرده و با مسیرگشایی از این نقطه، ترافیک محدوده را روان تر کند.

او گفت: شهرداری در ارائه خدمات به شهروندان موفق  نمی شود مگر با همکاری شما شهروندان وبدین جهت از تمامی انتقادات و پیشنهادات شما در همه حوزه ها اعم از عمرانی، خدماتی، فرهنگی و اجتماعی با گشاده رویی استقبال می کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 13 =